DJ / Kapela / Program

PROFESIONÁLNY PRÍSTUP NA PRVOM MIESTE

SVADOBNÁ ZÁBAVA

Váš svadobný deň je oslavou začiatku spoločnej životnej cesty a táto by mala byť doprevádzaná kvalitnou hudbou. Tanec je predsa jedným z najlepších spôsobov, ako vyjadriť radosť zo spojenia dvoch výnimočných ľudí.

Svadba_Chateau_Gbelany_DJ_Majco
Stodola_Koliba_Greta_svadba_Dj_Majco

DJ NA SVADBU

Tú správnu melódiu pre vaše tanečné kreácie zabezpečíme prostredníctvom profesionálneho DJ-ja, ktorý pri svojej práci využíva svoje dlhoročné skúsenosti, disponuje bohatým hudobným archívom a proklientským prístupom, čo zaručuje jedinečnosť každej svadby.

MODERÁTOR NA SVADBU

Moderátorské zručnosti sú pre nás samozrejmosťou. Skúsený Dj Majco – Marian Krúpa Vás slovom prevedie celým výnimočným dňom. Svoje moderátorské zručnosti získava z rôznych kultúrno-spoločenských podujatí, ako sú svadby, firemné eventy, plesy, stužkové slávnosti,  športové podujatia, módne prehliadky a rôzne iné. 

Stodola / Koliba Gréta svadba DJ MAJCO ozvučuje hudobné vystúpenie

KAPELA

Pre prípad, že by ste chceli svadobnú zábavu doplniť o živú hudbu, vieme vám odporučiť na základe vašich preferencií niektorú z kapiel, s ktorými máme priamu skúsenosť z iných svadieb, rodinných osláv, či iných kultúrno-spoločenských podujatí.